Zwycięstwo Eweliny Kutzner z kl. 3Bg w wojewódzkim konkursie filmowo-językowym

Powiększ obraz

W lutym b.r. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu ogłosił konkurs dla szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego pt.: „ I LOVE MY COUNTRY-THE BEAUTY OF WIELKOPOLSKA” pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Tematem pracy konkursowej było nakręcenie filmu o Wielkopolsce z komentarzem w języku angielskim. Wykonania tego zadania podjęła się nasza maturzystka Ewelina Kutzner.                    

W krótkim czasie napisała scenariusz, zebrała ekipę przyjaciół z którymi nakręciła sceny do filmu, zmontowała cały projekt oraz dograła ścieżkę dźwiękową w języku angielskim. Kunszt filmowy                      i językowy Eweliny został najwyżej oceniony przez jury konkursowe.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 12 marca 2022r na Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Ewelin Kutzner, wraz z nauczycielem języka angielskiego Panią Agnieszką Szymańską, otrzymały gratulacje i dyplomy z rąk organizatorów konkursu. Na scenie głównej odbył się także pokaz zwycięskiego filmu.

Laureatki konkursu:

I MIEJSCE Ewelina Kutzner z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie

II MIEJSCE Oliwia Frankowska Z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile

III MIEJSCE Nadia Ratajczyk z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile

 

Ewelina Kutzner to bardzo zdolna adeptka sztuki filmowej. W tym roku szkolnym był to dla niej już trzeci konkurs, w którym została laureatką.

Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!