Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie

Organ prowadzący: Powiat Poznański

Organ sprawujący nadzór pedagogiczny: Kuratorium w Poznaniu

ul. Kasprowicza 3
62-041 Puszczykowo
tel./fax: 61 813 34 11

Sekretariat: sekretariat@lopuszczykowo.pl
Dyrektor szkoły: dyrektor@lopuszczykowo.pl
Wicedyrektor szkoły: wicedyrektor@lopuszczykowo.pl
Psycholog szkolny: psycholog@lopuszczykowo.pl
Pedagog szkolny: pedagog@lopuszczykowo.pl
Adres e-mail Internatu: internat@lopuszczykowo.pl

BH S.A. o/Poznań 16 1030 1654 0000 0000 0080 0000

Internat:
ul. Żupańskiego 2
62-041 Puszczykowo
tel.: 61 813 38 71

 

Godziny urzędowania

  Terminy Godziny
Dyrektor szkoły tylko w terminach uzgodnionych wcześniej telefonicznie
Wicedyrektor
Kierownik wyszkolenia sportowego
Sekretariat szkoły
Biblioteka szkolna codziennie
wtorki
7.30 – 14.30
7.30 – 16.00
Czytelnia codziennie w czasie pracy biblioteki
Pedagog szkolny poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
8.30-13.20
7.55-13.20
8.30-10.45 i 11.30-13.20
7.55-13.20
8.30-11.00
Psycholog szkolny poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
8.00-11.30
9.00-15.00
18.00-19.00
8.00-14.00
10.30-15.30
Konserwator w internacie codziennie 6.00 – 14.00
Konserwator w szkole codziennie 13.00 – 21.00
Pielęgniarka środy w szkole
piątki w szkole
pozostałe dni w SP nr 2
12:00 – 15.00
8.00 – 15:00
8.00 – 15.00