KONKURS FOTOGRAFICZNY O OCHRONIE PRZYRODY

Powiększ obraz

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

EDYCJA I

„Woda w obiektywie”

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym o Ochronie Przyrody, którego I edycja zatytułowana jest: „Woda w obiektywie”. Konkurs odbywa się w ramach PROJEKTU „MŁODZI DLA KLIMATU W WIELKOPOLSCE” organizowanego przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF Polska i  Firmę SYMBASE SA.

Konkurs jest objęty Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Poznańskiego oraz Patronatem Dyrektora Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Celem konkursu jest zachęcanie  młodzieży do działań na rzecz ochrony środowiska, spojrzenie na otaczającą przyrodę z uwzględnieniem roli wody w środowisku miejskim a także naturalnym zarówno jako podstawowego źródła życia jak i elementu polskiego krajobrazu, a także rozwijanie talentów i pasji u młodych ludzi.

Laureaci konkursu otrzymają cenne nagrody! Nagrody pieniężne!

Fundatorem nagród jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF Polska wraz z partnerem – firmą SYMBASE SA.

W gronie Jury zasiądzie Pan dr Janusz Oleksa – Kierownik Pracowni Widzenia Fotograficznego w Katedrze Fotografii na Wydziale Fotografii Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

Poniżej znajduje się plakat i Regulamin Konkursu, z którym trzeba się zapoznać, aby wziąć udział w konkursie oraz linki do pobrania dokumentów, warunkujące udział w konkursie, czyli: formularz zgłoszeniowy i oświadczenia o ochronie danych osobowych oraz zgody opiekunów prawnych uczestników niepełnoletnich.

Wszelkie pytania związane z organizacją konkursu można przesyłać na adres email: konkurs@lopuszczykowo.pl

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy i oświadczenia